Кариери

Старши Разработчик софтуер - Пловдив

Дата на валидност на обявата:

Вашите отговорности:

  • Разработва приложения, спазвайки дефинираните интерфейсни рамкови условия в организацията;
  • Разработва и поддържа програмни продукти и бази данни;
  • Избира и съставя точните алгоритми за програмиране, тестване, отстраняване на грешки;
  • Анализ, проектиране и разработка на нови функционалности в съответствие с предварително зададени спецификации;
  • Поддържане и подобряване на вече съществуващи функционалности в съответствие с предварително зададени спецификации;
  • Разработва програмни решения въз основа на текущи задания и искания от клиенти и отговаря за реализацията и проследяването им;
  • Определя хардуерните и софтуерните изисквания за използване на новия софтуерен продукт;
  • Участва във внедряването на програмните продукти и отстраняването на възникнали проблеми;
  • Обучава потребителите на програмните модули и програми и ги консултира;
  • Участва в екипни проекти и задания в програмирането.

  Вашият профил:

  • Задълбочени познания в Java технологии (JSF, Richfaces, Primefaces, Swing, JEE, Java servlets, JSP, Java EL) и минимум 3 години професионален опит;
  • Висше образование - бакалавър или магистър в сферата на Софтуерното инженерство и Информационни технологии;
  • Владеене на Eclipse или NetBeans
  • Минимум 3 години професионален опит с SQL
  • Задълбочени познания по администриране Apache Tomcat web server и Jboss Wildfly/AS;
  • Готовност за разработване на креативни и иновативни решения в програмирането;
  • Проактивност, инициативност и нагласа за даване на предложения за решение;
  • Владеене на Английски език
  • Опит в изграждане на графични потребителски интерфейси ще се счита за предимство
  • Логическо и аналитично мислене, внимание към детайла.
  • Желание и амбиция за развитие в IT областта.
  • Отговорност и организираност
  • Умения за работа в екип
  • Способност за преобразуване на нуждите на клиентите в подходящи решения;
  • Способност за работа в динамична среда;

Ние Ви предлагаме:

  • Работа по дългосрочни проекти за разработка и усъвършенстване на информационни системи от национално значение;
  • Възможности за повишаване на квалификацията;
  • Работа в екип с водещи специалисти;
  • Възможности за професионално израстване;
  • Социален пакет;

Ако проявявате интерес към тази позиция, моля изпратете CV на [email protected] . Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.