Кариери

Администратор, Информационни системи - клон Враца

Дата на валидност на обявата:

Вашите отговорности:

  • Поддържа и администрира приложни системи и софтуерни приложения.
  • Извършва дейности по възстановяване на данни след повреди.
  • Инсталира и настройва системни средства за разработка на приложно програмно осигуряване.
  • Следи, съхранява и инсталира при необходимост драйвери за системен софтуер за работа с периферна техника.
  • Участва в разработката и съпровождането на приложни системи.
  • Съставя технологични указания за работа с дистрибутивен материал, документация и настройка на техническите средства при въвеждане на приложни системи в експлоатация.
  • Участва при избора на програмни средства при разработката на приложен софтуер и курсове за квалификация в клона.
  • Разработва програми и инструкции, извършва обучение и консултации на служителите, касаещи работата с операционните системи, мрежата, приложенията и базите данни.
  • Отговаря на запитвания и извършва консултация на клиенти и служители

Вашият профил:

  • Висше образование - бакалавър, магистър
  • Задълбочено познаване на функционалния обхват и много добри умения за работа и администриране на MS Windows и приложенията от пакета MS Office.
  • Познаване на технологичния процес на разработване, внедряване и поддръжка на софтуерни приложения.
  • Задълбочено познаване на функционалния обхват и работата със софтуерните приложения, разработени за клиенти на дружеството или за нуждите на клона.
  • Специализирани курсове за повишаване квалификацията за работа със специализиран софтуер са предимство.
  • Сертификация от Microsoft, CISCO, LPI, IBM е съществено предимство.
  • Познаване на изискванията на Интегрираната система за управление, съответстваща на международните стандарти ISO 9001:2008 и ISO 27001:2005.

Ние Ви предлагаме:

  • Работа по дългосрочни проекти за разработка и усъвършенстване на информационни системи от национално значение;
  • Възможности за повишаване на квалификацията;
  • Работа в екип с водещи специалисти;
  • Възможности за професионално израстване;
  • Социален пакет;

За да кандидатствате по тази позиция, моля изпратете автобиография на e-mail: [email protected] . Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.