Кариери

Експерт управление на качеството

Дата на валидност на обявата:

Вашите отговорности:

  • Създаване на тестови планове и случаи на изпитване;
  • Тестване на софтуер за осигуряване на качеството на нови и съществуващи функции;
  • Идентифициране и регистриране на проблеми в системата за проследяване на грешки;
  • Преглед на документи с бизнес изисквания и даване на идеи за подобряване;
  • Тясно сътрудничество с разработчиците и мениджърите на проекти;

Вашият профил:

  • Най-малко 2 години опит;
  • Добро познаване на методологиите за тестване на софтуер и жизнения цикъл на разработка на софтуер;
  • Опит с бази данни;
  • Разбиране на уеб услугите и тяхната цел;
  • Силни логически и аналитични умения;
  • Умения за отстраняване на грешки;
  • Опит в тестването на уеб базирани решения;
  • Много добро владеене на английски език;
  • Отлични междуличностни и комуникативни умения;
  • Проактивност и самостоятелност;

Ние Ви предлагаме:

  • Работа по дългосрочни проекти за разработка и усъвършенстване на информационни системи от национално значение;
  • Възможности за повишаване на квалификацията;
  • Работа в екип с водещи специалисти;
  • Възможности за професионално израстване;
  • Социален пакет;

За да кандидатствате по тази позиция, моля изпратете автобиография на e-mail: [email protected] . Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.