Кариери

Служител в отдел "Човешки ресурси"

Дата на валидност на обявата:

Основни отговорности:

∙ Въвежда данни на служители в система Microsoft Dynamics NAV

∙ Администрира трудови договори, допълнителни споразумения, отпуски, болнични и др. в системата

∙ Подпомага цялостната дейност на екипа

Вашият профил:

∙ Опит в работа с Microsoft Dynamics NAV модул Човешки ресурси е предимство

∙ Познаване Кодекса на труда

∙ Опит в посочените дейности минимум три години

∙ Релевантно висше образование ∙ Отлични комуникативни и организационни умения, оперативност, аналитично мислене

∙ Усмихната и позитивна личност

Ние Ви предлагаме:

∙ Работа в приветлив екип

∙ Допълнително обучение за работа Microsoft Dynamics NAV модул "Човешки ресурси"

∙ Обширен пакет социални придобивки

Моля, изпратете автобиография не по-късно от 30.05.2019г.

Ще се свържем само с кандидатите, одобрени по документи.

Изпратените от вас данни ще бъдат разглеждани и съхранявани при стриктна конфиденциалност, в съответствие с изискванията на ЗЗЛД.