Кариери

Full-stack JAVA Програмист

Дата на валидност на обявата:

Вашите отговорности:

  • Участие в целия жизнен цикъл по разработка на софтуер - от анализ на изискванията към продукта, разработка, тестване на елементите, поддръжка на документация, до внедряване и отстраняване на неизправности;
  • Участие в подобряването и рефакторинга на съществуващите софтуерни компоненти;
  • Осигуряване на качеството на продукта, следвайки процеса на екипа и добрите практики за писане на код;
  • Предоставяне на четим, лесен за тестване и преизползване код;
  • Поддръжка и развитие на инфраструктурата на проекти: надграждане / внедряване, модулно тестване, настройка на сървъра (Windows / Linux / Unix)

 Вашият профил:

  • Опит с Java / J2EE в анализ, проектиране, разработване, тестване и документиране на информационни системи - 2+ години;
  • Опит в програмирането с Java, Spring, JSP - 2+ години;
  • Опит в следните области: SQL, PL / SQL,
  • Опит с Maven, SVN, Git - 1+ години;
  • Опит с Tomcat, Weblogic (или подобен) - 2+ години;
  • Работа в екип и способност за спазване на крайни срокове;
  • Умения за документиране на код и изготвяне на технически спецификации;
  • Следване на най-добрите практики за разработване на приложения, вкл. ООП, АОП;
  • Предимство е опитът в дизайна и архитектурата на приложенията;
  • Предимство е знанието в следните области: JavaScript, HTML, CSS, AJAX, XML, XSD, XSLT;
  • Предимство е висше образование в областта на ИТ

Ние Ви предлагаме:

  • Работа по дългосрочни проекти за разработка и усъвършенстване на информационни системи от национално значение;
  • Възможности за повишаване на квалификацията;
  • Работа в екип с водещи специалисти;
  • Възможности за професионално израстване;
  • Социален пакет.

За да кандидатствате по тази позиция, моля изпратете автобиография на e-mail: [email protected] . Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.