Кариери

Penetration tester

Дата на валидност на обявата:

Вашите отговорности:

  • Работа с клиенти за определяне на техните изисквания и обхват;
  • Планиране и създаване на методи за проникване, скриптове и тестове;
  • Изследване и разработване на нови експлоатационни вектори, методи и инструменти;
  • Провеждане на дистанционно тестване на клиентска мрежа или тестване на място на тяхната инфраструктура, за да се разкрият слабостите в сигурността;
  • Симулиране на пробиви в сигурността, за да се тества относителната сигурност на системата;
  • Създаване на доклади и препоръки от вашите констатации, включително непокрити проблеми със сигурността, ниво на риск и други наблюдения върху целите;
  • Консултиране на методи за коригиране или намаляване на рисковете за сигурността на системите;
  • Представяне на своите констатации, рискове и заключения пред ръководството и други заинтересовани страни;
  • Мисли за въздействието на „атаката“ върху бизнеса и потребителите му;
  • Разбира как недостатъците, които идентифицира, могат да повлияят на бизнеса или бизнес функция, ако не са отстранени.

Вашият профил:

  • Добро познаване на мрежовите протоколи;
  • Добро познаване на рамките за разработване на софтуер;
  • Добро познаване на схемите и механизмите за разрешаване;
  • Опит със специализирани инструменти за сигурност като BurpSuite, Metasploit, скенери за уязвимост и др .;
  • Добро разбиране на най-добрите практики за проектна документация, проследяване на качеството и докладване;
  • Разработката на софтуер / опитът в администрирането на системи е предимство;
  • Съответното сертифициране в областта е предимство;
  • Силна / напориста / активна писмена и вербална комуникация.

Ние ви предлагаме:

  • Работа по дългосрочни проекти за разработка и усъвършенстване на информационни системи от национално значение;
  • Възможности за повишаване на квалификацията;
  • Работа в екип с водещи специалисти;
  • Възможности за професионално израстване;
  • Социален пакет.

За да кандидатствате по тази позиция, моля изпратете автобиография на e-mail: [email protected] . Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.