Кариери

Мениджър проекти - софтуерни продукти

Дата на валидност на обявата:

Вашите отговорности:

  • Управление на бизнес и функционални изисквания - работа с клиент (краен потребител) за идентифициране, анализ и документиране на функционални бизнес изисквания към софтуерната система;
  • Консултиране и подпомагане на клиенти относно опции, въздействие и рискове;
  • Препоръчване на решения, включително подобрения в процесите;
  • Подпомагане на клиента при разработването на документация за задачите за функционалностите в софтуерната система;
  • Анализ на интерфейсите на функционалности на различни процеси и идентифициране на конфликти, включително премахване на проблемни места;
  • Процесно проектиране на задачи за функционалности. Преглеждане, осъзнаване и актуализиране на съществуващите процеси;
  • Анализ на процеса на заданието с цел оптимизиране на фазата на проектиране;
  • Изготвяне на препоръки за функционален дизайн;
  • Комуникация с програмисти при изпращане на задача към тях.

Вашият профил:

  • Опит в организиране на процеси, анализи, тестване и документиране на информационни системи;
  • Техническа грамотност в областта на ИТ;
  • Опит с бизнес процеси в публичната администрация;
  • Опит в изследванията и дефинирането на бизнес и технически изисквания при разработването на информационни системи;
  • Опит в планирането на графика на проекти и координацията на всички екипи за изпълнителя и клиента;
  • Работа в екип и умения за спазване на крайни срокове;
  • Предимство е успешно доставени проекти за информационни системи в публичната администрация;
  • Предимство е университетската степен в областта на ИТ.

Ние ви предлагаме:

  • Работа по дългосрочни проекти за разработка и усъвършенстване на информационни системи от национално значение;
  • Възможности за повишаване на квалификацията;
  • Работа в екип с водещи специалисти;
  • Възможности за професионално израстване;
  • Социален пакет.

За да кандидатствате по тази позиция, моля изпратете автобиография на e-mail: [email protected] . Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.