Кариери

Manual QA Engineer

Дата на валидност на обявата:

Вашите отговорности:

  • Цялостно тестване на уеб и десктоп приложения;
  • Разработване и поддръжка на QA ръководства и процеси;
  • Анализ на основната причина за дефекти;
  • Оценка, приоритизиране, планиране и координиране на тестовите дейности;
  • Конструиране на тестови случаи и модифициране на съществуващите тестови случаи при промяна на изискванията за теста;
  • Преглед на изискванията, спецификациите и техническите документи за проектиране, за да се осигури навременна и смислена обратна връзка.

Вашият профил:

  • 1-3 години опит като инженер по осигуряване на качеството;
  • Отлични умения за работа в екип;
  • Внимание към детайла;
  • Разбиране и работни знания за различни видове тестване;
  • Изключителни аналитични, комуникативни умения за решаване на проблеми;
  • Опит в създаването и поддържането на документация за осигуряване на качеството (тестови случаи, доклади за дефекти и планове за тестване);
  • Мотивиран, способен да работи пряко с разработчици и бизнес анализатори в динамична среда.

Ние ви предлагаме:

  • Работа по дългосрочни проекти за разработка и усъвършенстване на информационни системи от национално значение;
  • Възможности за повишаване на квалификацията;
  • Работа в екип с водещи специалисти;
  • Възможности за професионално израстване;
  • Социален пакет.

За да кандидатствате по тази позиция, моля изпратете автобиография на e-mail: [email protected] . Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.