Кариери

Специалист, обслужване и поддръжка на информационни системи

Дата на валидност на обявата:

Във връзка със стартиране на дългосрочен проект в гр. София, търсим да назначим служители на позиция:

Основни отговорности:

  • Отговаря на обаждания/запитвания, касаещи информационната система по телефон, e-mail или специализирана система за управление на заявки;
  • Предоставя необходимата информация за работа със системата;
  • Подпомага потребителите на системата и предоставя адекватни решения, анализира и разрешава проблеми или ги пренасочва за разрешаване от по-високо ниво;

 Вашият профил:

  • Завършено средно специално образование или по-висока степен в сферата на информационните технологии; Позицията е подходяща за студенти;
  • Опит в работата с компютърна техника, мрежи и системи и съвременни комуникационни средства; Предимство ще имат кандидатите с опит в обслужването на клиенти и/или поддръжка на информационни системи;
  • Препоръчително владеене на английски език;
  • Отлични комуникативни умения, организираност, оперативност, бърза реакция, аналитично мислене, коректност, учтивост;

 Ние предлагаме:

  • Работа по дългосрочен проект за обслужване и поддръжка на информационни системи от национално значение;
  • Стандартно или гъвкаво работно време с възможност за работа на смени;
  • Работа в екипи с водещи специалисти;
  • Възможности за професионално израстване;
  • Отлично възнаграждение;

Моля, изпратете автобиография на e-mail: [email protected] не по-късно от 20.01.2019г.

Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изпратените от вас данни ще бъдат разглеждани и съхранявани при стриктна конфиденциалност, в съответствие с изискванията на ЗЗЛД. Ще се свържем само с кандидатите, одобрени по документи.

Прикачени файлове

Obyava_new_project.pdf